Loading...

iGaming

iGaming

iGaming incelemesi

iGaming.com Grubu, üstün performansı, dinamik büyümesi ve güçlü finansal yapısı ile dijital medya sektöründe lider nesil bir şirkettir. Kendini işine adamış uzmanlardan oluşan ekibimiz, farklı ülkelerde ve dillerde kullanıcı dostu karşılaştırma web siteleri yayınlar ve sürdürür.

Yaptığımız işe duyduğumuz sevgiden doğmuş, sektörü bir sonraki profesyonel seviyeye taşımayı arzuluyoruz.

Ayırt edici müşteri USP’leri, sınıfının en iyisi web siteleri sunuyoruz ve birçok çekici “yüksek değerli” kullanıcı ve müşteriyle çalışıyoruz. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir iş modelimiz, yüksek marjlar ve iyi karlılık oranları ile mükemmel büyüme seçenekleri sunar.

Web sitelerimiz, arama motoru optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanırken benzersiz özellikler ve kaliteli içerik uygulayarak Google ve diğer arama motorlarında en üst sıralarda yer alır.

Büyüme bizim temel sorunumuz oldu ve hala da öyle.

2011 yılında Varna’daki ofisimizi açtığımızdan beri, hem organik hem de rakip şirketlerin web sitesi portföylerini satın alarak daha fazla büyümeye ilham vermek için gelir yeniden yatırıldı. Şu anda faaliyet gösteren binlerce web sitemiz, dört ülkede ofisimiz ve 240’ın üzerinde çalışandan oluşan büyüyen bir ekibimiz var.

Bonus Veren Siteler 2023
DMCA.com Protection Status