Loading...

Kahnawake Lisansı

Kahnawake Oyun Komisyonu, Avrupa’daki oyuncular için nispeten bilinmeyen bir çevrimiçi kumar düzenleyicisidir. Kanada’daki Kızılderili Rezervasyonunda, kumar operatörlerine 1999’dan beri lisans verilmektedir. Çevrimiçi/kumarhane sektöründe de lisanslama ve düzenleme vardır. Lisans verenle ilgili tüm bilgileri derledik ve size saygın operatörleri nasıl bulacağınız konusunda ipuçları verdik.

 Kısa versiyon

 • Özerk bir bölge olarak Kahnawake kendi kurallarını koyabilir.
 • Lisanslar, kısaca KGC, Kahnawake Oyun Komisyonu tarafından verilir.
 • KGC’nin görevleri: Kumar operatörlerinin lisanslanması, operatör ve oyuncu arasındaki problemlerin çözülmesi, kumar sağlayıcılarının doğrulanması.

🛡️ Kahnawake Kumar Lisansı ile ilgili tüm bilgiler

Kahnawake kumar lisansı artık çevrimiçi kumarhane sahnesine musallat oluyor. Birçok oyuncu, hangi komisyonun dahil olduğunu bilmediği için ilk başta şaşırır. Kahnawake, 1999’dan beri kumar operasyonlarının lisanslandığı güzel Kanada’da bir Kızılderili rezervasyonu. Lisans veren birçok kişinin sandığı kadar yeni değil.

Bu komisyonu diğer lisans verenlerle karşılaştırırsanız, Kahnawake daha az bilinir. Orada yaklaşık 500 kumar sağlayıcısı kayıtlıdır. Kahnawake uzun süredir bağımsız bir konumda bulunuyor, böylece özerk bir bölge olarak kendi kurallarını koyabiliyor. Lisanslar, kısaca KGC, Kahnawake Oyun Komisyonu tarafından verilir.

Komisyon:Kahnawake Oyun Komisyonu
Merkez:Kahnawake Mohawk Bölgesi, Quebec, J0L 1B0, Kanada
Kurulmuş:1998
E-posta:
Telefon:
Faks:+1 450 635 1139
İnternet sitesi:www.gamingcommission.ca

Bu yazıda lisans veren hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Bir lisansla ilgilenen oyun şirketleri, karşılamaları gereken gereksinimleri okuyabilir. Bir kumarhane portalında bahis oynamak isteyen oyuncular sırayla kendilerini dolandırıcılardan nasıl koruyacaklarına ve World Wide Web’deki en iyi çevrimiçi kumarhaneleri nasıl bulacaklarına dair ipuçları alırlar. Adil, güvenli ve ciddi bir şekilde oynamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinin.

🛡️ KGC’nin görevleri

Kahnawake Oyun Komisyonu’nun görevleri, AB’de bildiğimiz klasik lisans verenlere benzer. Birkaç yönerge buna bağlı olarak farklıdır, ancak günün sonunda önemli olan bir şeydir – oyuncu güvenliği.

Lisanslama: Lisanslamadan öncelikle Kahnawake Oyun Komisyonu sorumludur. Bu rezervde bir çevrimiçi kumarhane açmak isteyen herkesin bir lisansa ihtiyacı vardır. Diğer tüm lisans verenlerde olduğu gibi, burada da bir takım engellerin aşılması gerekiyor.

Oyuncu fonlarının korunması Oyun Komisyonu, oyuncu fonlarının korunduğundan emin olmak için kumar kurumlarını izler. Müşterilerin paralarını geri almaları her zaman sağlanmalıdır.

Web sitesindeki güvenlik önlemleri: Kumar sağlayıcılarının sunulduğu ülkelere bağlı olarak, operatörler kurallara uymak zorundadır. AB’de bunlar veri koruma yönergeleri, hüküm ve koşullar ve oyuncu koruması olacaktır. Komisyon ayrıca her şeyin yolunda gidip gitmediğini de takip eder.

Adalet: Her oyunun, çevrimiçi kumarhanelerin uyması gereken bir oyuncuya dönüşü vardır. Yalnızca oyun üreticilerinin değiştirmesine izin verilir. Bu olursa, değer de ayarlanmalıdır. Komisyon ve bağımsız kuruluşlar, rastgele sayı üretecinin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol eder.

Problem çözme: Komisyon ayrıca bir arayüz görevi görür. Kumarhane ve müşteri arasında. Sorunlar veya farklılıklar ortaya çıkarsa, lisans veren arabuluculuk yapmaya ve bir çözüm bulmaya çalışır. Kahnawake Oyun Komisyonu bunu birkaç kez yaptı. Bu noktada şirket, şikayetleri herkesin görebilmesi için şeffaf hareket eder.

🛡️ Kumar operatörleri için bilgiler

Uzun bir süre Kahnawake lisansı iyi bir üne sahip değildi, ancak bunun son yıllarda değiştiği söyleniyor. Bu nedenle, giderek daha fazla şirket bu lisans verene güveniyor. Kendiniz bir çevrimiçi kumarhane açmak istiyorsanız, lisans verenle iletişime geçmeniz ve lisans başvurusunda bulunmanız gerekir. Bunun için resmi web sitesinde bir lisans başvuru formu bulunmaktadır.

Başvuru sahibi, son üç yıla ait yıllık raporlarını ve kişisel bilgilerini sunmalıdır. Bunlar daha sonra kontrol edilecektir. Her yönetici buraya kendi verilerini girmelidir.

Başvuru ücreti 40.000 ABD Dolarıdır (tüm bilgiler değişebilir). Başvurunun onaylanmaması durumunda ilk lisans ücreti iade edilir. Kontrol sistemi teslimi için herhangi bir maliyet geri ödenmeyecektir.

Ayrıca her bir kilit kişi için bir lisans başvuru ücreti talep edilmektedir. Bu 5.000 ABD doları. Başvuru onaylanırsa, şirket her yıl daha fazla lisans ücreti ödeyecektir.

Başvurular Kahnawake’de hızlı bir şekilde işlenir. Bazı kumar sağlayıcıları 2 ay içinde bir onay aldı. Bu başvuru sahibi için olumludur. Tek soru, incelemenin uygun şekilde yapılıp yapılmadığıdır.

Her durumda aşağıdaki belgeler gereklidir:

 • Son üç yıla ait yıllık raporlar
 • kişi hakkında bilgi
 • telif hakları

Dikkat: Doğruluğu, güncelliği veya eksiksizliği garanti etmiyoruz. Ücretler ve gereksinimler herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bir kumar sitesine başlamak istediğinizde, her zaman resmi web sitesine bir göz atmalısınız. Orada ihtiyacınız olan tüm gerekli bilgileri bulacaksınız.

🛡️ Müşteriler, Kahnawake oyun lisansına sahip saygın bir kumarhane olup olmadığını bu şekilde anlayabilir

Diğer lisans verenler kadar Kahnawake lisanslarından birine sahip olan kumarhane sayısı neredeyse yoktur. Bu bölümde size saygın bir çevrimiçi kumarhaneyi nasıl bulacağınızı göstereceğiz. Temel olarak, bu bölüm her komisyon için geçerlidir. Değişen tek şey isim.

Sağlayıcının hangi operatörle lisanslı olduğunu öğrenmek için ana sayfanın sonuna gidin. Lisans bilgileri genellikle orada bulunur. Orada Kahnawake Oyun Komisyonu’nun logosunu görürseniz, onlar tarafından lisanslanmıştır. Bu bilgilerin sahte olup olmadığını öğrenmek için logoya tıklayın. Otomatik olarak Komisyonun web sitesine yönlendirileceksiniz. Orada şirketin adını, son kullanma tarihini ve geçerli sertifikayı bulacaksınız.

Saygın web sitelerinde, bir çevrimiçi kumarhane için tipik olan temel bilgileri göreceksiniz. Örneğin, şartlar ve koşullar, veri koruma yönergeleri, oyuncu koruması ve web sitesi de SSL şifreli olmalıdır. Bütün bunlar eksikse, dikkatli olmalısınız.

İyi bir sağlayıcı, iyi müşteri hizmeti sağlamalarıyla da tanınabilir. Bir yardım hattının olması şart değildir, en iyi ihtimalle Almanca bir canlı sohbet zaten bir avantajdır. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, personel ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlayıcılar ayrıca saygın bir sitenin bir göstergesidir. Daha iyi bilinen üreticiler sağlayıcı ile ne kadar çok çalışırsa, o kadar ciddi olur. Bu aynı zamanda çoğu ödeme yöntemi için de geçerlidir. Tüm bu şirketler yalnızca lisanslı kumar portallarına dahil olur.

🛡️ Saygın sağlayıcıların özellikleri:

 • Ana sayfada lisans bilgileri
 • SSL şifrelemesi
 • Genel şartlar ve koşullar ve veri koruma
 • Oyuncu Koruma Bilgileri
 • Yetkili müşteri hizmetleri
 • Bilinen sağlayıcılar
 • Saygın ödeme sağlayıcıları

🛡️ Komisyon hangi durumlarda müşterilere yardımcı olabilir?

Bölgelerimizde Kahnawake Komisyonu tarafından yalnızca birkaç oyun sağlayıcısına lisans verildiğinden, bu konuda yalnızca birkaç bölgesel referans bulunmaktadır. Bilgiye inanıyorsanız, lisans veren zaten sorunları birkaç kez çözmüştür. Eğer bir ödeme almazsanız veya şüpheli siteler keşfederseniz bunu mutlaka komisyon ile netleştirmelisiniz.

Önemli: Bir ödeme almazsanız, kurallara uyup uymadığınızı önceden öğrenmelisiniz. Bu çoğu zaman yanlış anlaşılmalar meselesidir. Yeni müşteriler genellikle bonus tekliflerinin kilidinin açılması gerektiğini bilmezler. Bunu yapmazsanız, ödeme alamazsınız. Diğer bir sorun ise minimum para çekme miktarıdır. Minimum 20 Euro’luk bir ödeme varsa, 10 Euro’yu asla alamazsınız. Ayrıca, çoğu sağlayıcının kar kısıtlamaları vardır. Örneğin, para yatırmadan bonus veya bedava dönüş söz konusu olduğunda. Bir sonraki adımı atmadan önce tüm bu gereksinimleri karşıladığınızı onaylayın.

Uzun süredir ödeme bekliyorsanız, ilk adım olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Teknik bir sorun olup olmadığını öğrenecektir. Normalde her şey bundan sonra yapılmalıdır. Cevap alamamanız ve birkaç hafta ödemeyi beklemek zorunda kalmanız fark edilir hale gelir. Bu durumda yetkililerle iletişime geçmelisiniz.

Ne yazık ki bu konuda herhangi bir raporumuz yok. Birçok AB ülkesinin çeşitli platformları kabul etmemesinin nedeni budur. Bazıları için Kahnawake Oyun Otoritesi onlar için bir baş belasıdır. Başvuru sahiplerinin lisansları çok hızlı bir şekilde ceplerinde olduğundan, şirketler gerektiği gibi kontrol edilmiyor olabilir. Bu aynı zamanda kara koyunun daha kolay bir oyuna sahip olduğu anlamına gelir. Tersine, bu, her portalın şüpheli davrandığı anlamına gelmez.

🛡️ Kahnawake Oyun Komisyonu ile iletişime geçin

Herhangi bir öneriniz, sorunuz veya sorununuz varsa, doğrudan resmi web sitesine gitmelisiniz. Orada iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetlerini bulacaksınız. Önemli: Komisyonlar sürekli mesaj alıyor, bu yüzden sorununuzu mümkün olduğunca net bir şekilde anlatmalısınız. Varsa, sohbetin gidişatını belgeleyen ekran görüntüleri gönderin. Koşer görünmeyen bir sayfa keşfederseniz, ekran görüntülerini de kaydetmeli ve URL’yi not etmelisiniz. Daha fazla bilgi, çalışanlar daha iyi tepki verebilir.

🛡️ KGC’nin kumar piyasasındaki itibarı nedir?

Kahnawake Oyun Komisyonu son yıllarda iyi bir izlenim bırakmadı. Bazıları, lisanslar çok hızlı verildiği için onlara güvenmedi. Bu arada, bu komisyonun imajı düzeldi. Daha katı olmalı ve oyuncuları daha iyi korumalı. Ancak bunu garanti edemeyiz.

Ancak çoğu durumda, gölgeli kumarhaneler yüksek fiyattan ertelenir. Sektörde tecrübesi olmayan 40.000 Euro’luk lisans ücreti ödeyen yok denecek kadar az.

🛡️ Sonuç

Bize göre, Kahnawake kumar lisansının dezavantajları olduğu kadar bazı avantajları da vardır. Şirketler için avantajları açıktır. Başvurular hızlı bir şekilde incelenir ve onaylanır. Lisans ücretleri de nispeten ucuzdur. Sağlayıcılar, oyuncuların mali durumlarını kontrol altında tutmaları için sınırlar belirlemelidir. Bir avantaj, arkadaşlar ve aile üyeleri de kumar yasağı için başvurabilir. Çevrimiçi kumarhanede sık sık oynayan birini tanıyorsanız, onunla çok şey harekete geçirebilirsiniz. Şikayet varsa, Komisyon personeli yardımcı olur ve neredeyse her zaman bir çözüm bulur. Çeşitli vakalar web sitelerinde şeffaf bir şekilde okunabilir.

Birkaç dezavantajdan da bahsetmek isteriz. Bölgelerimizde, lisans henüz tam olarak tanınmamaktadır. O sadece şimdi bir birleşme yaşıyor, nasıl geliştiğini görmek ilginç olacak. Kumarhanelerin çok hızlı kontrol edilmesinden dolayı güvenlik açıkları olabiliyor. Bazı ülkelerin Kahnawake oyun lisansına sahip kumarhanelere erişimi reddetmesi de beklenebilir.

Bu komisyonun iyi olduğunu düşünüyoruz, bölgelerimizde hala çok az saha raporu var, bu yüzden pencereden fazla uzaklaşmak istemiyoruz. Şimdiye kadar yardım sağlandı, ancak ne yazık ki kimse bunun her zaman böyle olup olmadığını bilmiyor. Gerçek şu ki, kesinlikle dikkatli olmalı ve yine de kumarhanenin nasıl olduğunu öğrenmelisiniz. İnternette bir eleştiri olduğunda, ona geniş bir yer vermek en iyisidir.

🛡️ SSS: Sıkça Sorulan Sorular

🛡️ Herkes Kahnawake kumar sitelerine kayıt olabilir mi?

Bu, ilgili ülkeye bağlıdır. Bazıları, çok güvensiz oldukları için belirli lisansları varsa kumarhaneleri bloke eder. İlgili portalı ziyaret ettiğinizde kaydın mümkün olup olmadığını görebilirsiniz.

🛡️ Kahnawake Oyun Lisansı ne kadar süredir aktif?

Kahnawake Oyun Komisyonu 1998’de kuruldu. 1999 yılından bu yana, çeşitli kumar kuruluşlarına çok sayıda lisans verilmiştir. Lisans veren, çevrimiçi ve çevrimdışı sağlayıcılardan sorumludur.

🛡️ Saygın bir kumarhaneyi nasıl tanırsınız?

Klasik özelliklere dikkat edin. SSL şifrelemesi, oyuncu koruması, şartlar ve koşullar ve gizlilik politikası. Yetkili bir müşteri hizmeti de mevcut olmalıdır. Saygın sağlayıcılar genellikle en iyi sağlayıcılar ve ödeme hizmeti sağlayıcılarıyla çalışır. Ayrıca, lisans verenin logosuna tıklayın ve kumar operasyonu hakkında daha ayrıntılı bilgi alacaksınız.

🛡️ Kahnawake Oyun Lisansı tanınıyor mu, tanınmıyor mu?

Bir süredir bu lisans verene yönelik bazı eleştiriler var. Onu kaliteyi düşürmekle suçladılar. Bu durum başvuruların bu kadar hızlı işlenmesiyle de ilgili olabilir. Ancak son zamanlarda, genel itibar tekrar düzeldi. Her şeyden önce, problem çözme alanı çok daha profesyonel hale geldi. Komisyon aracılık ettiği için sorunu olan oyuncular hızlı bir şekilde yardım alırlar.

Bonus Veren Siteler 2023
DMCA.com Protection Status